Markalar
AkzoNobel 200 yılı aşkın süredir, yüzeylere hayat veren bir seçenekler dünyasına öncülük ediyoruz. ÜRÜNLERE GÖZAT Marshall Boyamız yalnızca duvarları değiştirmiyor, dünyanın her yanında milyonların yaşamını güzelleştiriyor. ÜRÜNLERE GÖZAT Mobel Selülozik ve Sentetik Tiner satışlarında her zaman kaliteli hammadde ve özel formülleri ile pazardaki liderliğini sürdürüyor. ÜRÜNLERE GÖZAT KCC Yarım yüzyılı aşkın süredir zorluklarla boğuştuktan sonra KCC geleceğin global lideri olmak üzere yola çıkıyor ÜRÜNLERE GÖZAT Sintaş Boya Sintaş Boya, %100 yerli üretim yaparak, hem Türkiye hem de yurtdışı pazarında geniş ürün yelpazesiyle faaliyetine devam etmektedir. ÜRÜNLERE GÖZAT
Uzman Ekibimiz İle Profesyonel Çözümler Gelişen teknolojimiz ile yenilikçi alanında uzman profesyonel ekimiz ile kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışıyla tüketicilerimize kaliteli satış personelimizle sizlerin yanındayız.
Seçkin Boya Markası 20 +Seçkin Boya Markası
Profesyonel Ekip 25 +Profesyonel Ekip
Ürün Portföyü 1245 +Ürün Portföyü
Müşteri Memnuniyeti 100 %Müşteri Memnuniyeti
Bayrak Boya Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Geniş Ürün Yelpazesi İle
Renkli Yaşam Alanları

Geniş ürün yelpazemiz ile istediğiniz tarzlarda yaşadığınız ortamları renklendirin. Sizlerin istek ve talep doğrultusunda satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Çevreye Dost, Yaşam
Alanlarının Renkli Dünyası

Satışını yaptığımız ürünlerin çevreye ve sağlığa dost olmasına önem gösteriyoruz. Bu sayede yaşadığınız her ortama, her alana tarzınızı yansıtmanız için sizinleyiz.
Bizim için boya, büyük bir tutku. Yaşam alanlarımızdaki istediğiniz her yeri renklendiren boyalarımız aynı zamanda bu yüzeylerin yıllarca korunmasını sağlıyor. Evlerimizdeki beyaz eşyalardan denizlerdeki gemilere, geçtiğimiz yollardaki çizgilerden üretim tesislerindeki ekipmanlara kadar her türlü alan için geliştirilen “Endüstriyel Boyalarımız” ise bu yüzeylerin tüm dış koşullara karşı dayanıklılığını artırıyor. Kattığımız bu değerden dolayı, bulunduğumuz sektörden ve yaptığımız işten gurur duyuyoruz.