Boyacınıza Soracağınız Beş Soru
Boyacınıza Soracağınız Beş Soru
Boyacınıza doğru soruları sormak harika sonuçlar elde etmenizi sağlar.
Boyacınıza Soracağınız Beş Soru
  1. Bu, zaman kazandıracağı ve işin sorunsuz şekilde yürütülmesini sağlayacağı için yapılacakları sorun. Örneğin, odadan nelerin çıkarılması gerekecek, nelerin hareket ettirilmesi veya üzerinin örtülmesi gerekecek ve bunları sizin yapmanızı mı bekliyorlar? Aynı şeyler, işin bitiminde yapılacak temizlik için de geçerli. Hangi saatlerde çalıştıklarını, ne zaman başlayacaklarını ve işin ne kadar süreceğini öğrenin.
  2. İşi gerçekte kimin yapacağını öğrenmeye değer. Boyacının evinize girmesinden tamamen mutlu olabilirsiniz ancak dekorasyon işi için bir çırak veya iş arkadaşını gönderirlerse ne olacak? Evinize girecek olan insanların içinize sinmesi gerekir ve gelenlerin beceri ve tecrübe seviyesinden emin olmalısınız. Profesyonel bir boyacı mı arıyorsunuz? "Usta Bul" hizmetimiz sayesinde dekorasyon projeniz için en uygun kişiyi bulun. Mükemmel işçilik ve ayrıntılara özen gösterilmesi konusunda ısrarcıyız. Bu nedenle projenizin doğru ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.
  3. İstediğiniz yüzey seviyesini nasıl elde edeceğiniz hakkında bir boyacının tavsiyesini almak iyi bir fikirdir. Örneğin, parlak, bozulmamış bir yüzey mi hayal ediyorsunuz yoksa eski bir binanın karakterini muhafaza etmeyi mi? İyi bir dekoratör, bunlara karşılık size doğru soruları soracak, böylece her ikiniz için de gereken yüzey seviyesi daha net olacaktır.
  4. Henüz almadıysanız, ayrıntılı bir teklif isteyin (bir tahmin değil). Bu, işin bütün yönlerini listelemelidir: hazırlık, malzemeler, kaç kat boya uygulanacağı, işin ne kadar süreceği, odanın hangi bölümlerinin boyanacağı ve işin garantili olup olmadığı.
  5. Her zaman boyacıya sigortasının olup olmadığını sormaya değer. Pahalı bir halıya boya dökülme ihtimali çok fazla olmasa da, bu olduğunda ödemeyi yapan kişinin siz olmasını istemezsiniz.
Uzman Ekibimiz İle Profesyonel Çözümler Gelişen teknolojimiz ile yenilikçi alanında uzman profesyonel ekimiz ile kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışıyla tüketicilerimize kaliteli satış personelimizle sizlerin yanındayız.
Seçkin Boya Markası 20 +Seçkin Boya Markası
Profesyonel Ekip 25 +Profesyonel Ekip
Ürün Portföyü 1245 +Ürün Portföyü
Müşteri Memnuniyeti 100 %Müşteri Memnuniyeti
Bayrak Boya Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Geniş Ürün Yelpazesi İle
Renkli Yaşam Alanları

Geniş ürün yelpazemiz ile istediğiniz tarzlarda yaşadığınız ortamları renklendirin. Sizlerin istek ve talep doğrultusunda satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Çevreye Dost, Yaşam
Alanlarının Renkli Dünyası

Satışını yaptığımız ürünlerin çevreye ve sağlığa dost olmasına önem gösteriyoruz. Bu sayede yaşadığınız her ortama, her alana tarzınızı yansıtmanız için sizinleyiz.
Bizim için boya, büyük bir tutku. Yaşam alanlarımızdaki istediğiniz her yeri renklendiren boyalarımız aynı zamanda bu yüzeylerin yıllarca korunmasını sağlıyor. Evlerimizdeki beyaz eşyalardan denizlerdeki gemilere, geçtiğimiz yollardaki çizgilerden üretim tesislerindeki ekipmanlara kadar her türlü alan için geliştirilen “Endüstriyel Boyalarımız” ise bu yüzeylerin tüm dış koşullara karşı dayanıklılığını artırıyor. Kattığımız bu değerden dolayı, bulunduğumuz sektörden ve yaptığımız işten gurur duyuyoruz.