Evinize Renk Katmanın Beş Kolay Yolu
Evinize Renk Katmanın Beş Kolay Yolu
Parlak renk tonları ile odanızı aydınlatın.
Evinize Renk Katmanın Beş Kolay Yolu
Nötr bir mekâna meneviş mavisi ile heyecan katın
Maviyi genellikle rahatlatıcı ve sakinleştirici bir renk olarak düşünsek de, odada bir miktar parlak, canlı meneviş mavisi kullanılması duyguları harekete geçirebilir ve size enerji verebilir.

Mevcut mekânınıza canlı bir mavi tonu eklemek kolaydır – bu renk tonu neredeyse her renk ile birlikte kullanılabilir, özellikle de beyaz ve gri gibi nötrlerle. Kobalt mavisi bir kilim, akuamarin bir lamba veya bir çift meneviş mavisi minder gibi ev tekstil ürünleri veya aksesuarlar ile zengin maviden küçük eklemeler yapmaya ne dersiniz.

Kırmızının beklenmedik dokunuşlarıyla sıcaklık hissi yaratın
Kızıl, koyu kırmızı ve dut rengi gibi kırmızının canlı tonları odanıza bir enerji ve heyecan hissi katarken şarap rengi ve bordo gibi koyu, mat kırmızılar lüks ve sıcaklık hissi uyandıracaktır.

Parlak kırmızıyı geniş mekânlarda doğru kullanmak zor olabilir – bu renk tonunu odayı boğmadan kullanmanın akıllıca bir yolu bunu bir duvar girintisinin içi, rafların üzeri veya ahşap dolapların içi gibi küçük, beklenmedik yerlerde kullanmaktır.

Daha koyu kırmızılar, özellikle de beyaz (tüm tonları), soluk pembe-griler ve yumuşak, nötr kahverengiler gibi soğuk nötrler ile birlikte kullanıldığında harika bir özel duvar rengidir.

Hoş bir sarı ile güneşli günlere merhaba deyin
Mutluluk veren bir renk arıyorsanız sarı mükemmel renk tonudur. Limon, uçuk yeşil gibi parlak, asitli sarılar özellikle de pencere çerçevesi, kapı çerçevesi, raflar ve kitaplıkların içi gibi beklenmedik alanlarda kullanıldıklarında bir odanın renksizliğini kırmaya yardımcı olmada harikalar yaratır.

Hardal ve altın gibi daha koyu sarılar göze parlak sarıdan daha yumuşak görünürler ama onun kadar sıcaktırlar. Bu zengin renk tonları kömür grisi ile birlikte gerçekten göz alıcı olurlar ve parlak beyaz ile kullanıldıklarında canlı ve taze bir görünüm sunarlar.

Taze, canlı yeşil ile yatıştırıcı bir his uyandırın
Tüm yıl boyunca taze ve canlandırıcı bir ev için, nötr renk uyumunuza eğreltiotu, orman yeşili ve okyanus yeşili gibi koyu yeşil dokunuşları eklemeyi deneyin. Canlı ama gösterişsiz olan bu renk tonları yatak odaları, oturma odaları ve çocuk odalarında yatıştırıcı bir his uyandırmak için mükemmeldir.

Enerji seviyelerinin yüksek olduğu mutfak gibi yoğun alanlar için yeşilin daha açık tonlarından bir veya iki parça eklemeyi düşünebilirsiniz. Canlı, modern bir görünüm için, zümrüt yeşili ile kırık beyazı karıştırın veya duvarlarda soluk bir deniz yeşili ve aksesuarlar için daha zengin bir okyanus yeşili gibi birkaç farklı yeşilin çeşitli tonlarını birleştirerek daha yumuşak bir yüzey oluşturun.

Bir tutam turuncu ile yaratıcılığa ilham verin
Cesur, enerjik ve canlandırıcı bir renk olan turuncu her türlü mekâna pozitif enerji katan canlı bir renktir. Bir ton olarak kullanıldığında, fildişi, deve rengi veya krem gibi kırık beyazlarla veya çikolata, arduvaz veya gri gibi daha koyu nötrlerle birlikte turuncu çok iyi gider.

Aradığınız şey canlılık ise, cüretkâr ve dramatik bir renk bloğu etkisi yaratmak için parlak turuncu ile pırıltılı altın rengini birlikte kullanmaya ne dersiniz? Bu aynı zamanda bol miktarda beyaz ve meşe gibi sıcak ahşap tonları ile birlikte kullanıldığında harika görünür.
Uzman Ekibimiz İle Profesyonel Çözümler Gelişen teknolojimiz ile yenilikçi alanında uzman profesyonel ekimiz ile kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışıyla tüketicilerimize kaliteli satış personelimizle sizlerin yanındayız.
Seçkin Boya Markası 20 +Seçkin Boya Markası
Profesyonel Ekip 25 +Profesyonel Ekip
Ürün Portföyü 1245 +Ürün Portföyü
Müşteri Memnuniyeti 100 %Müşteri Memnuniyeti
Bayrak Boya Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Geniş Ürün Yelpazesi İle
Renkli Yaşam Alanları

Geniş ürün yelpazemiz ile istediğiniz tarzlarda yaşadığınız ortamları renklendirin. Sizlerin istek ve talep doğrultusunda satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Çevreye Dost, Yaşam
Alanlarının Renkli Dünyası

Satışını yaptığımız ürünlerin çevreye ve sağlığa dost olmasına önem gösteriyoruz. Bu sayede yaşadığınız her ortama, her alana tarzınızı yansıtmanız için sizinleyiz.
Bizim için boya, büyük bir tutku. Yaşam alanlarımızdaki istediğiniz her yeri renklendiren boyalarımız aynı zamanda bu yüzeylerin yıllarca korunmasını sağlıyor. Evlerimizdeki beyaz eşyalardan denizlerdeki gemilere, geçtiğimiz yollardaki çizgilerden üretim tesislerindeki ekipmanlara kadar her türlü alan için geliştirilen “Endüstriyel Boyalarımız” ise bu yüzeylerin tüm dış koşullara karşı dayanıklılığını artırıyor. Kattığımız bu değerden dolayı, bulunduğumuz sektörden ve yaptığımız işten gurur duyuyoruz.